Próbny egzamin z Nową Erą ::Szkoła Podstawowa w Miękini

Próbny egzamin z Nową Erą

2021-11-19

Od 16 do 18 listopada nasi ósmoklasiści uczestniczyli w wewnętrznym egzaminie próbnym przygotowanym przez wydawnictwo Nowa Era, będącym sprawdzianem przed próbnym, już obowiązkowym, egzaminem.

Wystandaryzowane zadania testowe przygotowali doświadczeni eksperci, zgodnie z wytycznymi CKE. Generalna próba przed zewnętrznym, już obowiązkowym egzaminem, pomoże uczniom oswoić się z formułą sprawdzianu, techniką rozwiązywania zadań oraz pracą pod presją czasu.

Przystąpienie do tego egzaminu jest wskazówką, w jakim stopniu uczniowie opanowali wiadomości i umiejętności wymagane w ramach podstawy programowej. Niemal natychmiastowy, przejrzysty raport o wynikach uczniów i klas, po wpisaniu wyników w programie, ukaże wyniki na tle badanej próby ogólnopolskiej.

Próbny, obowiązkowy dla wszystkich egzamin, już w marcu, a właściwy, kończący ten etap edukacji, zaplanowany jest na maj. Jest jeszcze czas na uzupełnienie braków, doskonalenie umiejętności, przećwiczenie nowych form zadań i oswojenie się z obowiązującą formułą egzaminu.

Trzymamy kciuki! I.G.

 

 

 

 

 

 

Galeria


Szkoła Podstawowa

im. Orła Białego w Miękini

dziadek-i-babcia-ruchomy-obrazek-0103

55-330 Miękinia,

ul. Szkolna 2,

tel. 717360071/ fax 717360070

 

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Dzień Dziadka
od: 2022-01-22 do: 2022-01-22