Zakończenie roku szkolnego ::Szkoła Podstawowa w Miękini

Zakończenie roku szkolnego

2022-06-25

Uroczystymi apelami z pocztem sztandarowym pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022

slonce-ruchomy-obrazek-0268Na obu apelach (klas starszych i młodszych) dominowały piosenki oraz teksty z podziękowaniami dla rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, ale też w oczekiwaniu na wakacje mogliśmy usłyszeć letnie piosenki, w naprawdę przepięknym wykonaniu.

Podczas apelu klas starszych nie mogło się obyć bez łez wzruszenia, ponieważ był to pożegnalny apel naszych drogich ósmoklasistów, którzy w tej szkole spędzili wiele lat, ucząc się i nawiązując relacje.

Życzymy naszym absolwentom, by pobyt w szkołach ponadpodstawowych był dla nich wspaniałym kolejnym etapem ich życia, a na swej drodze, żeby udało im się  spotkać samych życzliwych i dobrych ludzi.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego był czas na podziękowania dla osób, które w sposób szczególny są ogromnym wsparciem dla naszej szkoły i gratulacje oraz nagrody dla najlepszych uczniów oraz tych którzy mogli poszczycić się sukcesami w innych dziedzinach.

A teraz wszystkim naszym uczniom życzymy wesołych, niezapomnianych oraz bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

ZAKOŃCZENIE ROKU-KLASY STARSZE

ZAKOŃCZENIE ROKU-KLASY MŁODSZE

slonce-ruchomy-obrazek-0035


Szkoła Podstawowa

im. Orła Białego w Miękini

ul.Szkolna 2,

55-330 Miękinia

tel. 713144981,

713144962

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Rok szkolny
od: 2023-09-04 do: 2024-06-21