KODUJ Z GIGANTAMI - bezpłatne warsztaty ::Szkoła Podstawowa w Miękini

KODUJ Z GIGANTAMI - bezpłatne warsztaty

2023-09-05

Giganci Programowania zapraszają na “Koduj z Gigantami - W kr(AI)nie przyszłości” - bezpłatne zajęcia z programowania online oraz stacjonarnie łączące naukę z uwielbianym przez najmłodszych światem gier.

Warsztaty trwają od 26 sierpnia i potrwają do końca września, ale nadal można się zapisywać do czego serdecznie zachęcamy.

Zapisać się można poprzez stronę: https://info.kodujzgigantami.pl/3OZL98x

Już po raz trzynasty organizatorzy bezpłatnej akcji przybliżą młodym uczestnikom podstawy programowania i korzystania z nowych technologii, dając możliwość równego dostępu do tego rodzaju zajęć i przeciwdziałając wykluczeniu cyfrowemu.

Do udziału w warsztatach wystarczą chęć nauki i ciekawość. W pozostałe aspekty programowania, uczestników wprowadzą wykwalifikowani trenerzy, którzy nie tylko uczą, ale i inspirują młodych fanów kodowania.

Każdej edycji Koduj z Gigantami przyświeca inny motyw. Tym razem Giganci Programowania zaproszą uczestników do Kr(AI)ny Przyszłości, a o tematyce warsztatów mówi już sama nazwa zapisana w przewrotny sposób. To w niej organizatorzy wyróżniają litery AI (Artificial Intelligence), czyli z ang. “sztuczna inteligencja”.

Celem wydarzenia jest rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży i inspirowanie ich nowymi technologiami. Akcję wspierają m.in. MEiN, GovTech Polska czy NASK oraz włodarze naszego miasta.

Giganci Programowania

komputer-ruchomy-obrazek-0178

 


Szkoła Podstawowa

 im. Orła Białego w Miękini

ul.Szkolna 2, 

55-330 Miękinia

tel. 713144981, 

713144962

 

orzel-ruchomy-obrazek-0099

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Rok szkolny
od: 2023-09-04 do: 2024-06-21