Ważne dla naszych Absolwentów i ich Rodziców ::Szkoła Podstawowa w Miękini

Ważne dla naszych Absolwentów i ich Rodziców

2022-07-21

W związku z informacjami o tym, że niektórym naszym uczniom nie udało się dostać do wybranych przez siebie szkół w tzw. naborze pierwszym. Uprzejmie przypominamy, że 1 sierpnia wszystkie szkoły ogłoszą listy miejsc wolnych w swoich placówkach.

1 sierpnia należy dokładnie zapoznać się z tą listą i 2 sierpnia należy ponownie wygenerować  wniosek w systemie wraz z dokumentami (kryteria społeczne i dodatkowe) i złożyć wnioski. Taka możliwość będzie do 4 sierpnia do godz.15. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie edu.wroclaw.pl, w zakładce HARMONOGRAM.

Do 4 sierpnia istnieje również możliwość wystąpienia do komisji rekrutacyjnej o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka do wybranej przez niego placówki.

Ze swej strony doradzamy, żeby w ramach jednej szkoły wybrać maksymalną ilość klas, uczniowie byli o tym informowani i namawiani do takiego manewru, bo zawsze łatwiej przenieść się w ramach jednej szkoły, z klasy do klasy, nawet po rozpoczęciu roku szkolnego.

Ponieważ to rodzice w tej chwili poprzez swój profil zaufany byli i są bezpośrednio zaangażowani w rekrutację swoich dzieci prosimy, by ze spokojem i cierpliwością ponownie rozpoczęli etap rekrutacji, a w razie jakichkolwiek problemów kontaktowali się z wybranymi szkołami telefonicznie lub osobiście. 

Naszym Absolwentom życzymy niezmiennie spełnienia marzeń w dostaniu się do wybranych przez siebie szkół. Trzymamy kciuki! I.G.


Szkoła Podstawowa

im. Orła Białego w Miękini

55-330 Miękinia

ul. Szkolna 2

tel.71 314 49 81,

71 314 49 62

 

 

 

 

 

 

herb Gminy Miękinia Logo Szkoła Bez Przemocy Logo Pajacyk Logo Lulek Logo Napisz List

Rok szkolny
od: 2022-09-01 do: 2023-06-23